Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Nevada

Nevada satılık emlak

Nevada, Utah Bölgesi'nin batı bölgesinden ayrılmış ve diğer komşu devletler şunlardır: Kaliforniya, Arizona

Nevada, ABD'nin batı eyaletlerinden biridir; büyük çöller, günün 24 saati açık olan kumarhaneler ve en büyük şehri Las Vegas'ın ünlü olduğu eğlencedir. Las Vegas, ana şerit boyunca sıralanan zengin temalı oteller ve lüks tatil köylerine ev sahipliği yapıyor: Las Vegas Strip.

Nevada'da satılık emlaklarla ilgileniyorsanız, emlak piyasasının genel durumunu bilmelisiniz.

Buradaki fiyatlar Seattle'dan sonra ülke çapında en hızlı ikinci orana yükseliyor. Tam olarak önümüzdeki iki yıl içinde kısa vadede fiyat indirimi beklenmiyor.

İnşaatçılar daha fazla inşa ediyorlar, ancak çekim noktasına veya azalan envanterin aşağıya değdiği noktaya ulaştığımızı sanmıyorum.

Las Vegas ev inşaat endüstrisi, durgunluk sırasında temel olarak ortadan kalktı, satışlar buharlaştı ve inşaatçılar alım satımı sona erdi.

Bugün Nevada'da satılık mülklerin toplamı hızla artıyor, alıcılar rekor fiyat ödüyor ve inşaatçılar daha fazla toprak biriktirmeye devam ediyor.

En aktif ilçe, bu yılın nisan ayına kadar geçen yılın aynı ayına göre% 22 artış gösterdiği ve nisan ayında bir önceki yıla göre% 11 artarak Nisan ayında 374.440 dolar ortalama satış fiyatı kaydettiği Clark'tır. yıl.

2018 Las Vegas emlak piyasası sadece inanılmaz görünmüyor, ABD'nin geri kalanının ne yaptığına bakmaksızın 2021 yılına kadar kolayca devam edebilecek bir dalga sürüyor. 2008'de, Las Vegas'ın ABD'deki en zor hit emlak piyasası olduğu ve haciz ve işsizlik arasında birinci sırada olduğu belirtilmelidir. Las Vegas kendini yeniden keşfetti ve 2013'te bir şehrin hayatta kalmak ve gelişmek için yaptıkları üzerinde baskın bir güç haline geldi.

Las Vegas emlak piyasası hızla artan fiyatlar ve Nevada'da satılık inşaat ve mülk artışı ile hız kazanıyor.

  •  
    Nevada'ya taşınıyorum. Nevada'da genişleyin ve yaşayın.

        Las Vegas: New York'tan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük ikinci şehri, hiç şüphesiz dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Belediyeleri için ünlü, uygulanabilir bir alternatif olabilir. Ne için? Hayatınızı kökten değiştirmek için! Aslında Nevada'da bir mülk satın almak, mükemm ...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB